Strojovođa i radna misija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Željeznica i vlakovi
 
Početna stranicaPretraľnikRegistracijaLogin
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 Profil
 FAQ
 Pretraľnik
travanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Niskopodni 4412 za potrebe ŽFBiH

Go down 
Autor/icaPoruka
JT Kirk
Admin
JT Kirk


Broj postova : 1212
Join date : 07.10.2011
Lokacija : Plavi Kvarnerić

Niskopodni 4412 za potrebe ŽFBiH Empty
PostajNaslov: Niskopodni 4412 za potrebe ŽFBiH   Niskopodni 4412 za potrebe ŽFBiH Emptysri lis 12, 2011 8:50 am

Zaboravili smo i na prvi prototip 4412-001 koji već godinu dana leži na drugom kolosijeku kraj motorne hale u depou Rajlovac. Dajte malo da se i njega prisjetimo,šta on čeka i kakva je njegova budućnost. Još se niko nije sjetio da ga pomakne ili da ga izmanevriše sa tog mjesta da zauzme drugi položaj na obodu točka. Mene ne brine toliko broj WC-a,ni gužva pred njima,pretežno kad pođeš na put obaviš sve što treba,pa možda još jednom u vozu mala nužda i to je to...
Požar je već neka druga stvar,o tome ste pisali,a lično znam i osjetio sam kako je kad se zapali instalacija taj dim izaziva opšte gušenje,to je potecionalna prijetnja u svim vozilima...
Mene zanimaju neke druge stvari,primjera sama konstrukcija voza posebno ovde na pruzi Čapljina-Sarajevo gdje se vječito kotrljaju stijene sa okolnih planina dolje na prugu,jednu takvu on nema sansi da preživi. Jednu zimu na bradinskoj rampi nema šansi da preživi zbog ledenih gromada koje se stvaraju u tunelima zbog propuštanja hidroizolacija,stradala bi šajba kamere bi bile razvaljene 300%.
Rekuperativna kočnica,mi smo ovde još daleko od toga,za nas totalni promašaj. Pošto se kod nas ovde ne pita struka,uvijek se pitamo ko je i zbog čega naručio voz i to baš prvi prototip,koji ne vozi. Ovde je sve obavijeno velom tajne i niko ništa ne zna,pa ni otprilike dan kada će voz napokon krenuti da saobraća....

...Kolega Elmire, hvala za post, no ako se ne ljutiš ja sam ga prebacio ovdje gdje i spada, pa tu možemo da nastavimo sa temom...
*****
Eh naš DžejTi Kej moderira fun fun ... DžejTi Kej post moraš prebaciti a ne ga skopirat pod svojim nickom happy . Morat ću ti još dat instrukcija kako se to radi yes2 laugh

marijana341
[Vrh] Go down
https://wehicle-drives.forumhr.com
JT Kirk
Admin
JT Kirk


Broj postova : 1212
Join date : 07.10.2011
Lokacija : Plavi Kvarnerić

Niskopodni 4412 za potrebe ŽFBiH Empty
PostajNaslov: Re: Niskopodni 4412 za potrebe ŽFBiH   Niskopodni 4412 za potrebe ŽFBiH Emptyčet lis 13, 2011 12:49 pm

Čovijek se uči dok je živ, jbg... fun fun
[Vrh] Go down
https://wehicle-drives.forumhr.com
 
Niskopodni 4412 za potrebe ŽFBiH
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ŽFBiH-TCDD lokomotive
» Novi dmv za potrebe ŽS

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Strojovođa i radna misija :: EMV :: ŽBIH 4412-
Forum(o)Bir: